Босоногий маршрут «Ведмежа Стежка» в Яремче | Ведмежа Гора

Bear trail, Yaremche

Босоногий маршрут в Карпатах

Сповна насолодитися красою місцевої природи та остаточно забути про асфальтову рутину пропонуємо на «Ведмежій стежці». Це єдиний босоногий маршрут на території Карпатського національного природного парку, який став спільним проектом комплексу та заповідника.

Унікальні текстури босоногої стежки

Ви маєте можливість відчути босими ногами усі текстури карпатської місцевості: м’який пісок, галька, тирса i хвоя, мох, шишки і глина подарують вам незабутню пригоду. Відвідувачі здолають рухомий місток, доріжку, викладену пеньками, шукатимуть вихід з лабіринту та спробують втримати рівновагу на стовбурі та трапі.

Маршрут не передбачає надмірних фізичних навантажень і підійде для підтримки та стимуляції м’язів дітей і дорослих. Унікальна прогулянка босоніж знімає втому, стимулює кровообіг та покращує самопочуття.

Секрети лісу

Саме тут ви можете провести час з усією сім’єю. Ведмежа стежка – це цікава пішохідна екскурсія для дітей і така ж захоплива пригода для дорослих. Окрім унікальної природньої терапії, дорослі та діти дізнаються секрети лісу: провідники Ведмежої стежки поділяться легендами про чугайстрів та лісових мавок, розкажуть про місцевих мешканців, рослини та гриби.

Міжнародний досвід

Ідею Ведмежої стежки давно підтримали у Європі, де міські жителі шукають способів стати ближчими до природного середовища та цікавляться рефлексотерапією. Отож, роздумуючт над тим, куди піти в Яремче, не забудьте про Ведмежу стежку. Здобувайте новий досвід та враження з нами!