Екопарк

Екопарк

Доторкнися до дикої природи

Контактний звіринець

Ведмежа гора заслужено вважається одним з кращих готелів для відпочинку з дітьми.

Один з благодійних проєктів сімейного готелю Ведмежа гора — контактний звіринець, де знайшли свій прихисток велика кількість диких тварин.

Тут ви зможете побачити справжніх благородних оленів, диких кабанів, єнотів, декоративних кіз, кроликів, хижих птахів, павичів та багато інших мешканців.

Це спільний рекреаційний проєкт з Карпатським національним природним парком, де тварини живуть в комфортних природних умовах

Це унікальний куточок недоторканої дикої природи, що включає в себе:

Звіринець, гірське озеро, босоногу стежку та дитячі майданчики.

Еко-парк готовий приймати гостей протягом всього року. Це місце ідеально підходить для всіх хто любить активний відпочинок та тих хто бажає відпочити на одинці з природою та ближче познайомитись з тваринним світом.

І нам добре відомо: коли щасливі діти, щасливі їх батьки.

В дитячому клубі Кid’s club ваш малюк проведе прекрасні канікули наповнені веселощами та іграми з новими друзями, а досвідчена команда аніматорів цікаво та грамотно організує їхнє дозвілля. Щоденні майстер-класи, конкурси, міні диско та караоке, тематичні вечірки, перегляди улюблених мультфільмів, захопливі ігри на двох дитячих майданчиках в лісі біля контактного звіринцю.

Босонога стежка

Сповна насолодитися красою місцевої природи та остаточно забути про асфальтову рутину пропонуємо на «Ведмежій стежці». Це єдиний босоногий маршрут на території Карпатського національного природного парку, який став спільним проєктом комплексу та заповідника.

Унікальні текстури босоногої стежки
Ви маєте можливість відчути босими ногами усі текстури карпатської місцевості: м’який пісок, галька, тирса i хвоя, мох, шишки і глина подарують вам незабутню пригоду. Відвідувачі здолають рухомий місток, доріжку, викладену пеньками, шукатимуть вихід з лабіринту та спробують втримати рівновагу на стовбурі та трапі.

Маршрут не передбачає надмірних фізичних навантажень і підійде для підтримки та стимуляції м’язів дітей і дорослих. Унікальна прогулянка босоніж знімає втому, стимулює кровообіг та покращує самопочуття.

Секрети лісу

Саме тут ви можете провести час з усією сім’єю. Ведмежа стежка – це цікава пішохідна екскурсія для дітей і така ж захоплива пригода для дорослих. Окрім унікальної природної терапії, дорослі та діти дізнаються секрети лісу: провідники Ведмежої стежки поділяться легендами про чугайстрів та лісових мавок, розкажуть про місцевих мешканців, рослини та гриби.

система онлайн-бронювання