Оздоровительный отдых в Карпатах | Медвежья Гора

Оздоровлення

Карпатський Національний Парк

Курорт «Ведмежа гора» знаходиться в мальовничому куточку гір та межує з Карпатським національним природним парком. Відпочинок на чистому повітрі, прогулянки ялиновими й буковими лісами, близькість гірських джерел сприятимуть швидкому відновленню та надовго забезпечать вас запасом сил і енергії.

Свіжі локальні продукти

Страви, що приготовані зі свіжих локальних продуктів, припадуть до душі не тільки дорослим, але й діткам. Окрім того, на зеленій закритій території нашого сімейного комплексу у всіх гостей є можливість власноруч збирати гриби та ягоди відповідно до сезону (брусниця, ожина, лісові суниці, чорниці).

Мінеральна вода

Поруч з готелем розташоване природне гірське джерело з лікувально-столовою водою. Магній та кальцій, що насичують воду сприяють зміцненню травної системи: споживання налагоджує відтік жовчі, очищає шлунок і сечові шляхи, сприяє кращому засвоєнню мікро- та макроелементів.

Ведмежа стежка

На території комплексу також розташована «Ведмежа стежка», знаменита своїм унікальним ландшафтом. Ви та ваші діти мають змогу босоніж відчути природні текстури лісу.