Экскурсии в Карпатах | Медвежья Гора

Екскурсії

Карпати дивують своєю красою кожної подорожі. Разом із туристичною компанією «Едельвейс» ми підібрали маршрути найчарівнішими куточками гір та знайомимо із місцевими традиціями та культурою.

Гуцульська палітра

Етноподорож до центру гуцульської культури. Мандрівка приведе до будиночка Святого Миколая, який приймає гостей протягом цілого року. Це шанс навчитися давніх гуцульських ремесел у майстрів косівщини: гончарства та кераміки. А ще це можливість побувати у столиці ліжникарства – с. Яворів, де досі володіють мистецтвом створення традиційних шерстяних ковдр. <br><br> Тривалість: з 10:00 до 19:00 <br><br> Вартість: 350 дорослий, 175 грн дитячий (діти до 14 років)

Буковель і водоспади

Подорож до водоспадів Женецький Гук та Труфанець, попри мальовничі краєвиди Яблунецького перевалу приведе до унікального місця – арт-грунь «Перці». Це полонина, де можна продегустувати та придбати гуцульські сири, скуштувати медовухи чи узвару. У Буковелі можна: скупатися в Озері Молодості; піднятися до хмар на повітряній кулі; стрибнути з вежі та зробити кілька класних кадрів у «Перевернутій хаті». А завершиться мандрівка у пивоварні. Тривалість: з 10:00 до 18:00 Вартість: 300 дорослий, 150 грн дитячий (діти до 14 років)

Скелі Довбуша

Мандрівка пролягатиме шляхом найвідомішої постаті яремчанщини – місцевого Робін Гуда – Олекси Довбуша. Вас чекає стежка чарівним лісом в оточенні буків та ялиць, порослих мохом каменів до Скелі Довбуша. Подейкують, що в одній із таємних печер тут Довбуш заховав свої скарби. Однак краєвиди, які відкриваються із Скелі – це вже винагорода за прогулянку маршрутом. Тривалість: 3 години Піший перехід: 3 км Вартість: 100 грн дорослий, 50 грн дитячий (діти до 14 років)

Фотопохід на гору Шпиці

Дорогою до гори вдасться повалятись на альпійських луках, поїсти чорниць (ягідний сезон для Карпат починається в липні і триває майже до осені). З вершини гори Шпиці вам відкриється краєвид на Чорногірський хребет, ліворуч видно Бребенескул, Дземброню, Вухатий Камінь, праворуч — Туркул, Говерлу, Петрос. Дорогою зустрінуться Гаджинські водоспади, що стікають із високих гір донизу. Найвищий каскад сягає 6 м. Тривалість: з 08:00 до 20:00 Піший перехід: 14 км Вартість: 600 грн дорослий, 300 грн дитячий (діти до 14 років)

Похід на гору Хом’як

Маршрут по силах здолати кожному мандрівнику. Піднімаючись гірським серпантином ви натрапите на річку та водоспади. На полонині можна побачити рідкісні рослини, навіть знайти едельвейс. У колибі з травня до вересня живуть пастухи, можна придбати місцевий сир – бринзу та вурду. Вершина гори Хом’як вкрита величезними каменями-валунами, а краєвиди відкриваються такі, що аж дух захоплює. Тривалість: з 10:00 до 17:00 Піший перехід: 7 км Вартість: 350 грн дорослий, 175 грн дитячий (діти до 14 років)