fbpx

Звіринець

Вольєрне господарство в Яремче

«Вольєрне господарство» міста Яремче — частина комплексу «Ведмежа гора». Це можливість спостерігати за життям диких тварин, котрі мешкають у напіввільному середовищі – посеред карпатських лісів. Ми турбуємось про них та доглядаємо за ними. Більше того, кожен наш дорослий та маленький гість має змогу подарувати частку своєї турботи цим дивовижним лісовим жителям. Ви не знайдете тут жодної тісної клітки. Ви не зустрінете тут тварин, позбавлених волі.

Знайомтесь із дикими тваринами

На території звіринцю оселились декоративні та хижі птахи, благородні олені, дикі кабани, лисиці.

Ви опинитесь посеред неймовірної краси природи. Кожен має змогу погладити або ж погодувати наших улюбленців. Під час прогулянки вольєрним господарством вам зустрічатимуться інформаційні таблички, на котрих вказані всі особливості тих чи інших тварин. Таким чином, ви та ваші діти зможуть дізнатись багато цікавого та поділитись враженнями з іншими.

Відпочивайте біля озера

Прогулянку місцинами проживання жителів Карпат можна завершити відпочинком у зручних альтанках, неподалік від ставка. Саме тут у вас буде змога спостерігати за сім’ями лебедів та качок, що оселились у водоймі. Таке видовище перехоплює подих і безперечно вразить як дітей, так і дорослих.

Гості готельного комплексу «Ведмежа гора» відвідують вольєрне господарство безкоштовно.

Ми радо надамо вам усі переваги Ведмежої Гори. Обирайте номер в готелі чи котеджах та приїжджайте до нас на чудовий відпочинок!