Вольєрне господарство | Звіринець в Яремче | Ведмежа Гора

Звіринець

Вольєрне господарство в Яремче

Поруч з відпочинковим комплексом «Ведмежа гора» розташоване місце, яке подарує Вам відчуття усамітненості з природою – «Вольєрне господарство КНПП», що є домівкою для представників карпатської фауни. Це чудова атракція для сімейного відпочинку, адже спілкування з дружелюбними тваринками нікого не залишить байдужим та залишить приємні емоції після відвідування.

Знайомтесь із дикими тваринами

Особливістю звіринця є створення для тварин максимально природних умов їхнього існування та наявність реабілітаційного центру для диких птахів.

Знайомство з мешканцями вольєрного господарства розпочнеться з пернатих друзів, які потребують опіки та захисту – орел могильник та канюк звичайний. У просторих комфортних вольєрах можна зустріти екзотичних павичів та фазанів, які беззаперечно закарбуються у пам‘яті вашої малечі. В умовах, наближених до дикої природи, проживають дикі кабани, козулі та олені благородні, які обожнюють смаколики від відвідувачів звіринцю. Можливість погодувати або погладити лісових мешканців сприяє формуванню близького контакту та позитивно впливає на емоційний стан людини. Прогулянка вольєрним господарством – це чудовий спосіб відпочити від метушні та відчути єдність з природою.

Ми радо надамо вам усі переваги Ведмежої Гори. Обирайте номер в готелі чи котеджах та приїжджайте до нас на чудовий відпочинок!