СПА Яремче | Відпочинковий комплекс | Ведмежа Гора

SPA

Масаж

Масажисти комплексу підберуть для вас ту процедуру, яка допоможе відновити втрачені сили. Подаруйте своїм м’язам легкість і жвавість.Види масажу:  загальний, дитячий, релаксаційний, масаж спини та шийно-комірцевої зони, ароматичний, шведський, іспанський хіромасаж, масаж аромасвічками, карпатським медом, шоколадний релакс-масаж та стоун-терапія. Тривалість: від 20 до 90 хв.

Чан

Відвідування чану це комплексний обряд, для якого ми підготували окрему терасу. Тут розташовані два басейни: контрастний та теплий, а також сауна та душ. Перед кожним візитом ми наповнюємо чавунний чан гарячим відваром трав. Температура води при цьому поступово зростає за рахунок підігрівання чану до 40 °C. Поєднання цілющої води, свіжого повітря та прогрівання додає чоловікам сили, а дівчатам краси! Вмістимість: 6 осіб. Тривалість: 120 хв.

Сауна

У готелі ми облаштували окрему закриту сауну з контрастним басейном, душовою та кімнатою відпочинку. Температура повітря у лазні досягає 80°С з використанням сухого пару. Відпочинок у парильні додає бадьорості, розвантажує нервову систему, посилює обмін речовин. Вмістимість: 6 осіб. Тривалість: 120 хв.

Соляна кімната

Ми відтворили мікроклімат соляної печери, поєднавши його із затишком та комфортом, для вашого здоров’я та відпочинку. Вдихання найдрібніших частинок солі сприяє профілактиці захворювань дихальних шляхів, зміцненню імунної системи та допомагає зняти накопичену втому. Відвідати соляну кімнату можуть як дорослі, так і дітлахи. Вмістимість: 4 особи. Тривалість: 50 хв.

Басейн

Для гостей комплексу функціонують відкриті басейни та сонячні тераси. Ми створили окрему територію відпочинку для дітей: безпечний басейн, водні гірки, гейзери, батути поряд із терасою для вечірніх дискотек та майстер-класів. А ще подбали про спокій дорослих: окремий басейн та тераса для засмаги гарантують хороший настрій та вдалий відпочинок. Запрошуємо на незабутній відпочинок в Карпатах у нашому готелі з басейном.