Активний відпочинок у Карпатах | Ведмежа Гора

Спорт та оздоровлення

Піші прогулянки

Яремче оточують гірські вершини, висота яких коливається від 400 до 1500 м. Тож місто є стартом для десяти пішохідних маршрутів. Якщо вам подобається активний відпочинок в Карпатах, рекомендуємо відвідати відому Стежку Довбуша, піднятись на гору Маковиця, чи обрати для походу одну із навколишніх полонин: Явір, Явірник чи Вовча. Найкращий час для пішохідної екскурсії – з травня по жовтень.

Веломаршрути

Спробуйте один із веломаршрутів Яремче, довжиною від 6 км до 27 км. Ви матимете змогу підібрати маршрут до душі: від початкового рівня складності до екстремальних спусків і підйомів. Обирайте те, що цікаво вам: екскурсія містом з його вуличками, узбережжям річки Прут чи водоспадом Пробій.

Кінні прогулянки

Подорож верхи на коні має терапевтичний ефект та включає усі м’язи тіла людини в роботу. Тож це один із найприємніших способів провести час. Тим паче, ми пропонуємо оглянути місцевість: проїхати до водоспад Дівочі сльози чи пробій, або ж вирушити на коні у гори. Кінні маршрути тривають від 2 до 6 годин, відпочинок буде максимально корисним та приємним.

Спорт

Для любителів активного відпочинку в Карпатах створена величезна кількість пішохідних маршрутів та веломаршрутів. Проте не слід забувати і про наявність квадроциклів та рафтингу. Також за годину їзди з м. Яремче знаходиться гірськолижний курорт Буковель, де можна попрактикуватись у катанні на лижах та сноуборді.